Sztuka wyboru

Nie mogę powiedzieć, że czegoś mi brakuje. Fakt, z trójką wyprawa do galerii handlowej to raczej samobójstwo, ale w sumie nie czuję, że nie mogę bez tego żyć. Mówimy oczywiście o takiej prawdziwej galerii z co najmniej dwoma piętrami sklepów i food courtem na trzecim lub w podziemiach, a nie szeregu sklepów przy spożywczym markecie.
Niestety tylko w takich miejscach bywa Zara. A tam właśnie Carlos postanowił sobie kupić kolejny gajer…

Początki nie były złe. Lucy była w przedszkolu, Kobe Bryan kimał w chuście zawieszonej na moim "torsie", więc do ogarnięcia był tylko kwiatuszek Lilly… Błąd! Nigdy nie lekceważ przeciwnika! 😉 Trzylatka pół godzinny pobyt w sklepie Zara postanowiła spędzić leżąc na podłodze, kopiąc w lustro i bucząc, że chce do domu.  Potem zaś przeżyła fascynację schodami ruchomymi (rzeczywiście u nas na wsi takich nie ma) i kolejne 20 minut zeszło na jeżdżeniu w górę i w dół. W tym czasie Carlos przymierzył ze 4 gajery, a kolejne 4 mi pokazał w kontekście, że może ten?
Gdy doszło więc do mnie i że może ja coś chcę wydusiłam tylko: że "Chcę do domu!" Kobe grzał niemiłosiernie, ja byłam cała mokra i chociaż mignął mi z daleka zachęcający żakiet, nie miałam ochoty rozmotywać chusty by go przymierzyć.

Aaalee… dotarliśmy do domu, ochłonęłam i doszłam do wniosku, że po niego wrócę, bo może jest tego wart 😉 Dziś więc skoro świt, zebrałam się i na godzinę wyskoczyłam.

Był i czekał na mnie. Granatowy z podszewką w paski, świetny z podwiniętymi rękawami. Będzie idealny na lato. Był też biały i czarny, ale ten wydawał mi się najpotrzebniejszy 🙂  Zobaczycie go w licznych wiosennych odsłonach! 😉

Ach no i na męskim chwyciłam w biegu kaszkiet w kwiatki. Też się  przyda! (oba fotosy ze strony Zary) :D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s